O nas

Kim jesteśmy?

Intersens Bikes & Parts BV swoją siedzibę ma w Almelo, w pięknej, wschodniej części Holandii. To tutaj budowaliśmy rowery przez 25 lat i to tu rowery Sensa są produkowane. Wykonujemy rowery sportowe dla ludzi aktywnych, którzy lubią kolarstwo! Ceny naszych produktów zawsze były uczciwe, ponieważ chcemy aby jak najwięcej osób jeździło rowerami. My w Intersens jesteśmy entuzjastami rowerów jak Ty. Dzięki temu wiemy co sprawia że rower jest dobry. Alpy, Pireneje, Ardeny i oczywiście Holenderskie trasy, wszędzie tam byliśmy. Jeździmy drogami utwardzonymi, ale także korzystamy z błotnistych tras terenowych. Jeździmy wśród innych kolarzy by zawsze być w kontakcie z nimi i słuchać o ich doświadczeniach. Łączymy tą wiedzę z naszymi własnymi doświadczeniami, i informacjami od dostawców, aby stale ulepszać nasze produkty. Działając w ten sposób zawsze otrzymasz wydajny produkt. Nie bez powodu nazywamy je „Wydajne produkty Sensa”!

company

Nasze produkty

Custom Road
Każdy rowerzysta jest wyjątkowy! Więc naturalną rzeczą jest że rower także powinien być wyjątkowy. Dlatego nasze rowery są oferowane w 6 różnych zestawieniach grupowych i z wieloma opcjami z których można wybierać. Ale to nie wszystko, bez żadnej dopłaty możesz wybrać siodło, owijkę na kierownicę oraz zmienić kolor okablowania.

Road
Nasze standardowe rowery mogą także być widoczne! To są wspaniałe, dobrze wywarzone rowery przy których nie musisz myśleć o dodatkowych częściach. Wybraliśmy dla Ciebie wszystko.

Mountain
Oferujemy szeroki zakres rowerów podzielonych na 3 rozmiary kół. 29-ki dla maniaków prędkości. I ‚nowe’ 27,5″ (650B) dla wszystkich dla których 29-tki są za duże, ale nadal szukają zalet większych kół i mniejszych rozmiarów. Klasyczne 26″ dla początkujących. Dobrze zbalansowany zespół części w każdym modelu daje pewność, że przy każdej cenie otrzymasz możliwie najlepszy towar.

Trekking
Z techniką użytą w naszych ramach dla rowerów wyścigowych i górskich jesteśmy w stanie stworzyć lekkie ramy, które nie tylko wyglądają wspaniale ale także są mocne i trwałe. Części dobrane zostały tak abyś otrzymał najlepszą wydajność w konkurencyjnej cenie. Te rowery sprawią że będziesz chciał na nim jeździć w kółko.

Supra
Supra to nasza podstawowa marka i oferuje mnóstwo produktów. Wykonujemy je, więc doskonale pasują do naszych rowerów. Te produkty są wiarygodne i są produkowane przez wykwalifikowanych twórców. Opracowane przy udziale naszym oraz naszych dystrybutorów będących w bliskim kontakcie z nami!